Шуруповерт безщітковий Луч Профі АШЛ-18 Profi кейс 2 Ah 18 В 2 АКБ і ЗП 30412



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Промінь профі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
Шуруповерт акумуляторний безщітковий Луч Профі АШЛ-18 Profi поставляються в комплекті з літієвими батареями. Вони заряджаються лише за 1 годину і можуть використовуватися протягом тривалого часу. Ергономічна ручка додає комфорту у використанні та забезпечує амортизацію. Ви не відчуєте оніміння під час використання.
Шуруповерт оснащується безщітковим двигуном, тому термін служби в 10 разів більший, ККД на 32%, потужність на 60% більша. Білий світлодіод підсвічування допоможе вам працювати навіть у темряві та уникнути сліпих зон. Є 2 швидкості на вибір (1: 0-600 об/хв; 2: 0-1800 об/хв). Цей дриль-шуруповерт має 2 режими: загвинчування та свердління.
Особливості:
2 літієві батареї 18 В 2000 мАч зі швидкою зарядкою на 1 годину, можна використовувати протягом тривалого часу.
Регулювання крутного моменту 18+1 може адаптуватися до потреб для дерева, металу, пластику та всіх завдань із загвинчування шурупів.
М'яка гумова ручка надає додаткового комфорту у використанні.
Світлодіодне підсвічування робочої зони допоможе вам працювати навіть у темряві.
Потужний безщітковий двигун забезпечує максимальний момент, що крутить.
2 швидкості на вибір (0-600/0-1800 об/хв).
Реверс у прямому або зворотному напрямку відповідно до ваших потреб.
2 функції, загвинчування шурупів та свердління.
Пластиковий кейс для зручного перенесення та зберігання.
Шуруповерт оснащується безщітковим двигуном, тому термін служби в 10 разів більший, ККД на 32%, потужність на 60% більша. Білий світлодіод підсвічування допоможе вам працювати навіть у темряві та уникнути сліпих зон. Є 2 швидкості на вибір (1: 0-600 об/хв; 2: 0-1800 об/хв). Цей дриль-шуруповерт має 2 режими: загвинчування та свердління.
Особливості:
2 літієві батареї 18 В 2000 мАч зі швидкою зарядкою на 1 годину, можна використовувати протягом тривалого часу.
Регулювання крутного моменту 18+1 може адаптуватися до потреб для дерева, металу, пластику та всіх завдань із загвинчування шурупів.
М'яка гумова ручка надає додаткового комфорту у використанні.
Світлодіодне підсвічування робочої зони допоможе вам працювати навіть у темряві.
Потужний безщітковий двигун забезпечує максимальний момент, що крутить.
2 швидкості на вибір (0-600/0-1800 об/хв).
Реверс у прямому або зворотному напрямку відповідно до ваших потреб.
2 функції, загвинчування шурупів та свердління.
Пластиковий кейс для зручного перенесення та зберігання.
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴


