Шина для бензопили 45 DNEPRO (18 ") 72 зв., Товщ. 1.5, 325 крок PRO SERIA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 0,325'' |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 72 шт. |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Шина бензопилки | Шина напрямна для бензопил |
| Шина бензопильна | Шини бензопильні |
| Шина для мотопили | Пиляльні шини |
| Шини для бензопил | Шина бензопилки |
| Ширина паза | 1.5 мм |
Шина для бензопили 45 DNEPRO (18 ") 72 зв., Товщ. 1.5, 325 крок PRO SERIA призначений для установки в бензокоси діаметром поршня 40/44 мм і бензопили діаметром 43/45 мм, електрокоси (тримери) з верхнім розташуванням двигуна. Застосовується в косах таких брендів вітчизняного та китайського виробництва як Тайга, Байкал, Дружба, Кедр, Алігатор, Роса, Амур, Шарк, Сура, Іскра, Протон, Витязь, Урал, Viper, MTD, Forte, Honda, Ростех, Expert, Craft-tec, Темп, Бригад, Іж Зубр, Карпати, Арсенал, Wintech, Eurotec, Odwerk
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


