Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість ланок ланцюга | 57 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цепі для бензопил | Ланцюг для бензопили |
| Цепі пиляльна | Ланцюг бензопили |
| Цепі пиляльні | Цепі для пили |
| Цепі суперзуб | Цепі квадратний зуб |
Ланцюг для електропили 57 зв. супер зуб призначений для установки в бензокоси діаметром поршня 40/44 мм і бензопили діаметром 43/45 мм, електрокоси (тримери) з верхнім розташуванням двигуна. Застосовується в косах таких брендів вітчизняного та китайського виробництва як Тайга, Байкал, Дружба, Кедр, Алігатор, Роса, Амур, Шарк, Сура, Іскра, Протон, Витязь, Урал, Viper, MTD, Forte, Honda, Ростех, Expert, Craft-tec, Темп, Бригад, Іж Зубр, Карпати, Арсенал, Wintech, Eurotec, Odwerk
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴


